Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Konkurs - RZETELNOŚĆ POPŁACA


Szanowni Panstwo

 

Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty skierowanej do wszystkich podmiotów gospodarczych. Tutaj każdy może zyskać.

 

Agencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia Sp. z o.o. promuje i aktywnie wspiera przedsiębiorczość z terenu gminy Miękinia.

 


Kontynuacją wcześniejszych działań , jest ponowne ogłoszenie konkursu po hasłem „ Rzetelność popłaca” skierowanego do podmiotów gospodarczych , które mają zarejestrowane środki transportu na terenie gminy Miękinia.
Beneficjentami konkursu są podmioty gospodarcze, które na koniec roku budżetowego nie posiadają zaległości z tytułu płatności podatku od środków transportowych.
Zwycięzcom konkursu Agencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia, wypłaci nagrody pieniężne w wysokości 5,5 % zapłaconego podatku od środków transportowych za dany rok budżetowy.
W przypadku , gdy podmiot gospodarczy nie prowadzi działalności n terenie Gminy Miękinia, a chciałby uczestniczyć w konkursie, Agencja pomoże w załatwieniu wszelkich formalności umożliwiających udział.
Pragniemy zaznaczyć, że stawki podatku od środków transportowych na terenie Gminy Miękinia, są stawkami jednymi z najniższych w kraju.
Informacje o konkursie i jego regulamin znajdziecie Państwo na stronach internetowych :
www.miekinia.pl oraz www.argm.pl

 

Prezes Agencji Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
Romuald Siek

 


[pobierz] 0.3 MB Regulamin konkursu na 2018rr.

 

 

[pobierz] 0.3 MB Wzór deklaracji